X


Centrum testowe i pop-up Site Network

(Test Centre and Pop-up Site Network — Polish)

Jeśli już złożyłeś podanie administrację egzaminu IBCLC we wrześniu 2022 r., przekazujemy Ci dodatkowe informacje na temat lokalizacji ośrodków egzaminacyjnych. Ta strona będzie aktualizowana do czasu rozpoczęcia egzaminu we wrześniu, abyś był na bieżąco.

Globalna sieć centrum testowego

Poprzez dostawcę testów IBLCE, kandydaci do egzaminów IBCLC mają dostęp do jednej z największych globalnych sieci egzaminacyjnych. Aby zobaczyć lokalizacje ośrodków egzaminacyjnych, odwiedź witrynę Prometric i wyszukaj preferowaną lokalizację. Umówienie się na wizytę w placówce egzaminacyjnej nastąpi w lipcu / sierpniu na egzamin wrzesień 2023. Firma Prometric dostarcza również informacji związanych z zamykaniem ośrodków egzaminacyjnych.

Dodatkowe „pop-up” Site Lokalizacje

Dla obszarów regionalnych lub geograficznych, gdzie nie ma ośrodka testowego lub nie jest ograniczona pojemność Test Center, uzależnione od objętości kandydata IBCLC, pracujemy nad ułatwieniem dodatkowe lokalizacje znane jako „pop-up sites”.

Na podstawie najnowszych danych trendów w kandydujących Poniżej znajduje się lista Pop-up Sites że IBLCE zwróciła się do egzaminu września 2023 r. Uwaga: możliwe jest że jedna lub więcej z tych witryn może ostatecznie nie być dostępna. Jeśli to możliwe, mogą również zaakceptować harmonogram dopiero pod koniec lipca lub sierpnia.

Należy pamiętać, że te opcje dotyczą kandydatów na egzamin 2023.

Znajdź lokalizacje witryn wyskakujących, o które wnioskowano do administracji egzaminacyjnej we wrześniu 2023 r. Tutaj