X


Polski (Polish) IBCLC Logo

IBLCE z przyjemnością  przedstawia nowe logo zaprojektowane specjalnie dla konsultantów IBCLC! Logo przedstawia globalny zasięg pracy konsultantów IBCLC oraz  istotną rolę, jaką odgrywają konsultanci we współpracy z rodzinami, które zdecydowały się na karmienie piersią, a współpracę tę reprezentują trzy osoby umieszczone w logo. Logo może być wykorzystane na wizytówkach, na stronach internetowych oraz w innych materiałach promocyjnych.

Zasady wykorzystywania logo:

  1. MOŻNA wykorzystywać logo, by promować fakt bycia certyfikowanym konsultantem IBCLC poprzez zamieszczenie go na swojej stronie internetowej, na wizytówkach oraz innych materiałach promocyjnych.
  2. Nie wolno wprowadzać zmian w plikach: logo może być wykorzystane wyłącznie w formie podanej przez IBLCE.
  3. NALEŻY zapoznać się z poradnikiem w kwestii szczegółów dotyczących kolorów logo oraz innych jego parametrów.
  4. Osoby, które nie przystąpiły do ponownej certyfikacji IBCLC, nie mogą korzystać z logo. Niniejsze logo mogą wykorzystywać tylko konsultanci z aktualnym certyfikatem IBCLC.
  5. ZAPRASZAMY do zapoznania się z Polityka Korzystania ze Znaków Firmowych dla Konsultantów IBCLC , gdzie można znaleźć dalsze informacje dotyczące wykorzystania logo. Należy też zgłaszać do IBLCE wszelkie przypadki niewłaściwego wykorzystania logo, jeśli zauważysz, że logo wykorzystuje ktoś, kto nie jest konsultantem IBCLC.

Aby uzyskać dostęp do logo, prosimy wpisać w poniższym polu kod podany w e-mailu od IBLCE. Jeśli nie możesz znaleźć kodu, prosimy o kontakt z właściwym regionalnym zespołem IBLCE. Zapraszamy do pobrania i zapisania plików przeznaczonych  do wykorzystania osobiście przez konsultantów IBCLC.

Kliknij, by pobrać Poradnik Korzystania z Logo Konsultanta IBCLC